People are strange

3. srpna 2009 v 23:25 | Pentu von HELLsinki |  Etwas neues
When you are stranger
Faces look ugly
when you're alone

When you're strange
Faces come out of the rain
When you're strange


Nehorázně se nudim a rozpitvávám se. Proč nemyslet na něco krásnýho a nebavit se, když jde myslet na něco, co mi nahání děs a hrůzu a můžu se nudit? Byla jsem pozvána na oslavu narozenin toho pána, ale teď si tak přemýšlim, co já tam vlastně budu dělat, že? Snad tam se mnou někdo půjde. Snad. Doufám. Protože jinak tam budu znát jenom jeho a budu se nudit. A teď jsem ještě byla dotázána jedním člověkem, kdy že se to vracím. Tak jsem jí to oznámila a zeptala se proč a bylo mi odpovězene "No... jen tak ;)". A jsem tak naivní...ne to není naivita, to je moje fantazie, která si hned představila možnost, že se mě na to bál zeptat a tak poprosil jí.. Magor, totální magor jsem. Ale tak co. Už mě ta divná nálada zase přechází. Já fakt nevim.

O hodinu později....

Ha, nálada stoupá, ségra se ozvala, kámoška se ozvala, pán se ozval. Ale stejně. Nevim. Jak to jen bude... A ani nevim, co přesně bych chtěla. Teda asi to vim, ale nejsem si tim stoprocentně jistá. A z jeho strany jsem si myslela, že vim a chvíli jsem podle mě i věděla, ale pak obrat o x stupňů a teď nevim. Oslava. Pivo. Bude pivo? Jestli to nebude bráno společně s oslavou. Musim si s sebou vzít Javaanse. Javaanse jsem neměla už fakt dlouho. A jinak celkově k týhle záležitosti, už ne tři tejdny. Ale potom, co jsem zjistila, že moje macecha jo, ale když začala chodit s mym tátou tak přestala, tak jsem přestala mít takový výčitky svědomí. A když jednou tak nadhodila, že si možná koupíme, tak jsem dostala nehoráznou chuť.

Udobřila jsem se s Hybym a jsem za to ráda. Opravdu jsem se k němu zachovala jako kráva.

Nemá cenu to tady rozpitvávat, už jsem to dělala až moc dlouho, teď radši půjdu spát.

The Doors....

A mimochodem, chovám se a cítim jako třináctiletá puberťačka. Cítim - jsem z něj v prdeli. Chovám - nedokážu vymyslet nic souvislýho a inteligentního jako odpověď, když se ozve. Většinou neodpovim vůbec, jelikož jsem z něj v prdeli a kámoška odpoví dřív. Chjooo....

¤ Pentu von HELLsinki ¤
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Audrey Audrey | Web | 3. srpna 2009 v 23:49 | Reagovat

překrásnej designek<333

2 Karoleenka Karoleenka | Web | 6. srpna 2009 v 16:57 | Reagovat

Jak už jsem říkala, není nutné být v řiti ;) Jsem na tom úplně stejně a to by se ode mě v tomhle věku mělo teoreticky očekávat dospělé chování..
A když na té oslavě budeš znát jen jeho- no a co? On tě pozval, tedy je jeho společenskou povinností tě zabavit ;)

3 Pentu von HELLsinki Pentu von HELLsinki | E-mail | Web | 6. srpna 2009 v 22:42 | Reagovat

Teď už v řiti nejsem, teď přemýšlim, co mu koupit :D
Jsem ráda, že v tom nejsem sama :D Ale tak na co člověku je, když se chová jako dospělý? Pak už nění taková prdel.... :)
Tak to je krásná představa, ale na druhou stranu tam bude asi hodně lidí a kdyby měl zabavit všechny, tak se s každym bude bavit asi tak deset minut. Ale ta představa je krásná... :)
Teď jen doufám, že neví o tomhle blogu, protože kdyby si to přečetl, tak... No... Víš... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama