Březen 2008

Nuda

4. března 2008 v 21:22 | Pentu von HELLsinki |  Etwas neues
Chjo... Zítra píšem fyziku, chemii a angličtinu, a já místo toho abych se učila jsem na netu a poslouchám The Beatles.... To bude zase pětek... Si asi prodloužim svou nemoc a nepůjdu do školy i zítra... Málem bych zapomněla, Kuře mě možná bude zkoušet ze ZSV, i když jsem tam dlouho nebyla. Proč by si mě nevyzkoušela, že? :) (ten smajlík je ironickej...)

Help!... Hej, to je hezká písnička. Teda i film :)
Tady píšu taký kraviny a přitom bych se měla učit :)
Mimochodem, v neděli odjíždim se třídou na lyžák do Rakouska, tak se těšim :) Sice tam budem každý ráno dojíždět na sjezdovky asi něco přes půl hodiny, což je na hovno (jsem trochu rozmazlená Francií kde jsem většinou vylezla z baráku rovnou na sjezdovku :)), ale snad se to přežije :) Se tam těšim :)

Jo, asi budem mít koncert v Kainu. Zase. S TAMama. Zase :) Asi se jim líbíme :) 27.3.. A nebo taky o den pozdějc. A prej možná v nějaký vesnici za Prahou :D Ale asi bych se klonila spíš k tomu Kainu. Nevim. Až to budu vědět na 100%, tak dám vědět.
Bych se mohla začít učit :) Že by? Ó fyziko, jak já tě nesnášim... Jdu se učit.
Možná za chvíli z nudy přibyde další článek s názvem Nuda II.............
¤ Pentu von HELLsinki ¤

Hurááá...

2. března 2008 v 18:10 | Pentu von HELLsinki |  Etwas neues
Tak už jsem konečně dala dohromady počítač a dokonce mi na něm funguje (zaplaťvalo) i net, takže vás tady zase (možná) začnu otravovat :)

¤ Pentu von HELLsinki ¤