Únor 2007

Díky (:

28. února 2007 v 18:20 | Pentu von HELLsinki |  Etwas neues
Strašně moooc bych chtěla poděkovat Alise za to cédo Sunrise Avenue, který mi poslala, jelikož je to fakt úúúžasný (: Takže: Díky, Aliso (:

¤ Pentu von HELLsinki ¤

HP - Black Black Heart; Rammstein

28. února 2007 v 17:54 | Pentu von HELLsinki |  Videa
No, nevim, jestli jste si toho někdy všimli, ale já jsem poměrně ujetá na Harryho Pottera... Ne jako přímo na Harryho, to ne, ale na takový ty..hmm..charakterní postavy (: Jako například Severus, Sirius, Draco, Lucius, Remus... I náš milovaný/nenáviděný lordík Voldík...

Název článku je poměrně pitomej, co? Ale já nevim, jak jinak to nazvat... Ale co... Dám vám sem pár videí...

-----
Nádherná písnička... A nádhernej Severus (:


Já vim, že písnička je stejná a že to video předtim je asi i hezčí, ale na tomhle se mi líbí, že je tam honě Lucius (:


No a poslední... Na tom se mi líbí ti Rammsteini :D


Suomi ja Severus ikuisesti!

¤ Pentu von HELLsinki ¤

YEAH YEAH!

28. února 2007 v 12:48 | Pentu von HELLsinki |  The Rasmus
Konečně! The Rasmus ze sebe konečně přestali dělat mrtvý brouky a ozvali se nám! Nebo se nám spíš ozval Pauli na MySpace.com:

Sunrise Ave - Romeo

27. února 2007 v 14:19 | Pentu von HELLsinki |  Videa
No... Fairytale Gone Bad je lepší, ale tohle je taky hezký (:
Suomi ikuisesti!

¤ Pentu von HELLsinki ¤

Sunrise Ave - Forever Yours

27. února 2007 v 14:03 | Pentu von HELLsinki |  Videa
Já prostě z těch Finů nemůžu (:


Suomi ikuisesti!

¤ Pentu von HELLsinki ¤

Sunrise Ave - mp3

27. února 2007 v 13:57 | Pentu von HELLsinki |  Sunrise Avenue
Lidičky, mohla bych vás o něco poprosit? Kdyby jste náhodou někdo měli jakoukoli písničku od Sunrise Ave, mohli byste mi jí poslat na email: pentu.von.hellsinki@email.cz?

Prosím, prosím, moc vás prosím a ještě k tomu smutně koukám... (:

¤ Pentu von HELLsinki ¤

Sunrise Avenue - čerstvá rocková krev z Finska

27. února 2007 v 13:54 | Pentu von HELLsinki |  Sunrise Avenue
Finská čtveřice Sunrise Avenue existuje již od roku 2002, ale debutové album "On The Way To Wonderland" vydala až v létě minulého roku. I to navíc proběhlo v naprosté tichosti. Už to vypadalo, že čtyři mladí rockeři z Helsinek zapadnou krátce jen poté, co po dlouhém úsilí a stovkách koncertů snad v každém městečku Finska, konečně získali smlouvu na nahrání desky, ale nakonec bodují. Pomohla jim v tom reklama, do které byl celoevropsky použit jejích loňský letní singl "Fairytale Gone Bad". Píseň nyní pro velký zájem vychází na singlu v reedici a okamžitě pohltila celé Německo, Rakousko, Švýcarsko a Itálii. Chlapci, kteří ještě před rokem trpěli nedostatkem fanoušků na svých koncertech, nyní plní velké haly, a například únorové turné po Německu kompletně vyprodali za jediný den. Velkým trhákem začíná být i jejich debutová deska, na kterou zařadili celkem patnáct písní. I Česká republika nezůstává pozadu a již od příštího týdnu bude "Fairytale Gone Bad" ke slyšení i v našich rádiích.
Odkaz na jejich stránky: www.sunriseave.com
Suomi 4ever!
¤ Pentu von HELLsinki ¤

Sunrise Avenue - Fairytale Gone Bad

27. února 2007 v 13:48 | Pentu von HELLsinki |  Videa
Tak jak jsem slíbila, tak tento úžasný klip sem dávám ještě jednou, pro změnu do sekce Videa (:¤ Pentu von HELLsinki ¤

Dodatek k "Mí drazí"

27. února 2007 v 13:46 | Pentu von HELLsinki |  Etwas neues
Vážení a milí spolublogovatelé...

Sunrise Avenue

27. února 2007 v 13:25 | Pentu von HELLsinki |  Sunrise Avenue
Tak jsem vám sem nejdřív chtěla hodit pouhopouhý klip od týhle skupiny, jelikož jsem ho viděla na Óčku a hned jsem si ho zamilovala. Ale ta skupina hraje fakt náderně, tak jsem se rozhodla, že si něco o nich najdu. No, a první, co mi o nich vyjelo bylo, že jsou z Finska :D No, i když, odkud jinud by mohli být, že? A asi jsem se zamilovala do zpěváka, jelikož mi někoho strašně mooooc připomíná (: No, ale to je teď jedno, tady máte od nich klip, asi ho sem hodim ještě jednou, aby byl taky v sekci Videa, jelikož fakt stojí za to (: No, a potom se o nich pokusim něco zjistit a kdyžtak vám to sem napíšu (:
Sunrise Avenue - Fairytale Gone Bad¤ Pentu von HELLsinki ¤

Manah Manah

27. února 2007 v 0:17 | Pentu von HELLsinki |  Videa


¤ Pentu von HELLsinki ¤

Mí drazí

27. února 2007 v 0:12 | Pentu von HELLsinki |  Etwas neues
Vážení a milí spolublogovatelé...

Okno

26. února 2007 v 19:47 | Pentu von HELLsinki |  Moje tvorba
Nevim. Je to takový...divný. No, přečtěte si to a pak uvidíte (:

Lordi - It Snows In Hell

25. února 2007 v 13:05 | Pentu von HELLsinki |  Videa
Můj názor: Klip hezkej, písnička nic moc. Nevim, třeba to u někoho může být jinak.


¤ Pentu von HELLsinki ¤

Proč???

20. února 2007 v 22:58 | Pentu von HELLsinki |  Etwas neues
Mohl by mi laskavě někdo vysvětlit, jak ti kluci myslí? Já to nechápu... Ale to je na hrozně dlouhý vyprávění. Nebo mi aspoň někdo řekněte, proč, když se vidíme mimo náš ústav, není nikdy střízliv? Proč? Já nevim. Štve mě to. Ticho skončilo. Ale teď? Co teď... Je to divné. Takové... Jiné. A divné. A neposunulo se to vůbec k lepšímu. Spíš k horšímu. Sice mě tam pozval, ale bavil se snad se mnou nějak? Aspoň trochu? Jo, jako trochu jo, ale ne jako před tim. Tim divnym. Nevim. Ale udělala jsem dvě hovadiny, to přiznávám. Dvě velký hovadiny. Možná to bylo mnou. Dneska jsem se chovala divně. Moc jsem nemluvila. Proč? Nevim. Snad jsem nervózní. Snad. Nebo že by melanchonie? Ne-e... Já bych to nazvala depresí. Ó ano, to je to slovo. Deprese. Ale proč? Kvůli němu? Kvůli němu jsem si snad už protrpěla dost, ne? Omyl. začíná to od znova. A já myslela, že tohle už mám za sebou. Jsem v depresi. Proč? Kvůli němu. Začíná mě štvát. Proč? Protože už je to tady zase. Ale to tu bylo před necelými čtyřmi roky, ne? Historie se opakuje? Snad. Ale snad oboustranně, né jako tenkrát. I když tenkrát. Ale i tak. Mohl by něco...naznačit. Ano, mohl. Udělá to? Proč by, že. On to neudělá. Třeba je ve stejnym stavu jako já. Pochybuju o tom. I když. Říkal, že včera byl v pěkný depresi. Ale neříkal proč. Stejný důvod...? Snad. Bylo by to úžasné. Pochybuju. Ne, takový on není. Proč? Proč mi to jen dělá? Ale teď si uvědomuju, že ho vlastně neznám. Ale chci ho poznat? Nevim. Hrůza. Proč jen mi to musí dělat? Vždyť to je...divné. Aspoň kdyby nějakej náznak. Nic. Pusto. Prázdno. Proč? Proč mi to, perkele, děláš???
¤ Pentu von HELLsinki ¤

Ticho...

19. února 2007 v 17:30 | Pentu von HELLsinki |  Etwas neues
Všimli jste si vůbec někdy, jak je ticho nádherné...?
Nic neslyšíte...
Uši si odpočinou...

Ale někdy je ticho...

Nepříjemné...

Chcete, aby ten druhý něco řekl...

Ale on jenom mlčí...

Mlčí a valí oči...

Vy se začnete cítit trapně...

Trapné ticho...

A ticho už není tak nádherné...
Začne vám lízt na nervy...
Nejradši byste se sesunuli pod stůl...

Pořád jenom valící se oči...

Nikdo nic neřekne...

Nevíte na čem jste...

Ale vy taky nedokážete cokoli říct...

Trápí vás to...

Chtěli byste vědět, na čem jste...

Ale to se nedozvíte...

Jelikož ten druhý mlčí...

Tak si oba mlčíte...

Oba se cítíte trapně...

Zřejmě po tom, co jste udělali...

Nevíte, co si o tom ten druhý myslí...

Protože mlčí...

Stejně jako vy...

Ticho...

Nádherné...

Tiché...

Konejšivé...

Trapné...

Ticho...

¤ Pentu von HELLsinki ¤

George Michael - Careless Whisper

18. února 2007 v 16:40 | Pentu von HELLsinki |  Videa

K tomuhle nemám co říct... Jen vzpomínám... Vzpomínejte se mnou...

¤ Pentu von HELLsinki ¤

Další nezáživný článek...

17. února 2007 v 22:49 | Pentu von HELLsinki |  Etwas neues
Poslední dobou sem nepíšu zrovna nějaký záživný články, že? No netěšte se, tenhle taky nebude vůbec záživnej... Já jen že... Prostě... No, ale to necháme na jindy.
Otázka: Proč sem nedávám záživný články ale jenom výlevy svých myšlenek, pocitů a takovejch těch věcí? Na to vám nedokážu odpovědět. Snad proto, že jsem nějak nezaregistrovala, že by se dělo něco záživnýho... TR nemají nic novýho na svých stránkách a ostatní stránky skupin nějak moc nesleduju. Nebo snad proto, že poslední dobou vůbec nemám čas. Ok, teď sice byly prázdniny, to ano, přiznávám, ale přes prázdniny jsem sem dva články dala. Ano, sice pro hodně lidí poměrně nesrozumitelné, ale články to byli. Ale to byly prázdniny, za chvíli začne škola a to nebudu zase mít vůbec čas. Jak to tak vypadá, tak první tři školní dny, který budou hned po prázdninách, píšeme písemky, na který prostě nejsem schopna se naučit. Deprimující vyhlídky. Nebo prostě proto, že sem potřebuju dávat ty svoje výlevy, protože se z toho musim vypsat. Dost nesrozumitelně, to ano, ale alespoň že tak. Jak si tenhle článek tak pročítám, tak to vypadá, že se vlastně obhajuji před nevyřčeným nařčením, že se tady nic neděje. Možná to tak je. Možná ne. Nevim. Obhajuji se? Nařkli jste mě?
Novinka... Byla jsem na veletrhu Holiday World. Našla jsem tam jedinej stánek o Skandinávii, kde měli i něco málo o Finsku. Sice jenom nějaký fotky, ale i tak. A jako ozdoba toho stánku byla i finská, švédská a norská vlajka. Nejdřív jsem chtěla tu finskou vlajku prostě ukrást, ale řekla jsem si, že by to asi nebylo nejslušnější, a tak jsem se zeptala tý slečny co stála za stánkem, jestli by byla tak laskava a tu vlajku mi neprodala. Poměrně mě svou odpovědí rozladila, jelikož jsem si tu vlajku opravdu přála mít. A pak mi poradila, že nejlepší bude, abych si do toho Finska zajela a tu vlajku si koupila tam. Moc vtipné. Jako kdybych se do toho Finska nesnažila vůbec dostat. Haha. Pak jsem si ještě zašla do jednoho stánku, kde jsem si vyhlídla úplně úžasnou knížku o Finsku i s dvd. Tý slečně, co tam stála, jsem se asi hodně vryla do paměti, jelikož jsem tam za ní byla ráno a říkala jsem jí, že si pro tu knížku pak skočim. Když jsem tam přišla pozdějc, tak mě pozdravila a říkala, že si jdu pro to Finsko, ne? To dvd u tý knížky je úplně úžasný.
A už je to tu zase. Zase jsem napsala další nezáživný článek. S tim prostě už nic nenaděláte. Jdu si číst. Co to vlastně čtu? Jo, už vlastně vim. Sinuhe Egyptiläinen. Nádherná četba. Ze začátku trochu nudná, ale když se prokousáte první kapitolou první knihy, tak vás to chytí, jelikož je to fakt úžasná kniha.

¤ Pentu von HELLsinki ¤

In vino veritas...

14. února 2007 v 23:51 | Pentu von HELLsinki |  Etwas neues
Četli jste ten předešlý článek? Tak z toho už jsem se vyhrabala a zjistila jsem, že už je to v pohodě, a jak Karoleenka řekla, ten člověk to viděl úplně jinak, než jsem si myslela, že vidí... A myslim si, že ta předešlá krize se vyřešila... Ale nastala nová... Krize pivová... Krize vodková... Krize peprmintková... A krize smsková... A ta je největší... Jelikož mi v tý smsce přišla pouze dvě slova... První má šest písmen a to druhý dvě... No, je to sice úžasný, ale netušim, co si o tom mám myslet, skoro nemůžu dýchat a dneska nastala krize vínová... In vino veritas... Doufám, že je to pravda... Sice víno zrovna neměl, ale měl toho hodně... Fakt nevim... Kdyby in vino veritas byla pravda, jako že asi je, tak zřejmě budu ten nejšťastnější člověk na světě... Hmm... Ale já tomu stále nevěřim... Netušim, neozval se, asi se ještě probírá z kocoviny a ze skákání do přehrady... A možná se probírá z toho, co jsem mu odepsala... Opravdu by mě zajímalo, jaká bude jeho reakce... Necháme se překvapit... Ale jestli do neděle nebude žádná reakce na to, co mi napísal, tak v pondělí asi nepůjdu do školy, jelikož to psychicky neunesu... Čtyři roky, víte?
No, takže na světě je další výlev mé duše, kerému skoro nikdo neporozumí... Já se prostě potřebuju jenom vypsat... A je mi strašně protože pivo, vodka, peprmintka a coca-cola se nedá míchat... Pro příště to vim... A taky si asi začnu dávat pozor na zákeřný lampy na ulici, který vás jen tak ze srandy bouchaj do hlavy... Neřešte to... Jsem mimo...

¤ Pentu von HELLsinki ¤

Já jsem pako...

9. února 2007 v 19:08 | Pentu von HELLsinki |  Etwas neues
Jsem strašně pitomá... Hrozně... Úplně neuvěřitelně... Tohle ani není možný... Nechat si ujít takovou příležitost... Neptejte se mě, řeknu to jenom pár lidem, tohle je prostě... No, chci se z toho vypsat.... Jsem strašně pitomá... To se nedá ani napsat. Pitomějšího člověka nenajdete. Teď jsem se mohla válet támhle někde pod stolem a já si sedim tady jako nějakej dement.. Horší to snad ani být nemůže... OMYL!!!! Po tom co jsem napsala do tý sms je to asi ještě horší... Lidi zabte mě... To ani není možný... Chápu, že tenhle článek asi nikdo nebude ani číst, ale já se prostě musim vypsat... A asi tenhle článek nebude číst ani ten, kvůli kterýmu je psán. A je tomu asi i dobře... Zlatý pivo... Ne-e... Připitomělý pivo... Kecám, pivo je zlatý, to já jsem připitomělá... Kurva lidi já jsem ten největší dement, jakýho můžete na světě najít. Dávám to do sekce News o všem, i když už se všeobecně ví, že jsem pitomá, ale tohle tomu všemu nasadilo korunu. Fakt úžasný... Teď se tam ani nemůžu ukázat... Nebo možná můžu...? Snad... Doufám, že se to přes prázdniny nějako vyřeší... Třeba pivem... Snad.. Doufám...

¤ Pentu von HELLsinki ¤